Αναφορά σχολίου
Τον προηγουμενο μηνα ημουν στο παρισι κ πραγματικα τα εβλεπες παντου.τα χρησιμοποιούσαν ντόπιοι κ τουρίστες,κ μετα το πέρας της βόλτας τους τα παρατούσα ν οπουδήποτε,κ οταν λεω οπουδήποτε,κυριολεκτώ.παρ ολα αυτα,έμοιαζε να λειτουργεί αρκετα καλα το ολο πραγμα.οι αναβάτες πρόσεχαν γενικα κ έδιναν προτεραιότητα στους πεζούς.κινουνταν κυρίως σε πεζόδρομους κ στην ακρη τις λωρίδας κυκλοφοριας.

ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΘΕΜΑΤΑ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

CITY GUIDE ΔΗΜΟΦΙΛΗ